Показати всі Портативні венозні сканери
Апарат для візуалізації вен QV-500
Апарат для візуалізації вен показує цифрове зображення карти вен на поверхні шкіри у реальному часі.
Переваги:
•Глибина виявлення вен від 8 до 12 мм.
•5 режимів яскравості
•7 кольорових режимів
У комплект йдуть 2 підставки:
•Настільна півставка має три поворотні вузли, регулювання кута повороту та висоти.
•Мобільний стенд має три поворотні вузли, одну телескопічну ланку, регулювання кута повороту та висоти опори з широким діапазоном.
| Технічні характеристики: | |
|---|---|
| Тип світла | Інфрачервоне світло |
| Найкраща проекційна відстань | 15-25 cv |
| Точність вирівнювання проекту | +0,3 мм |
| Рівень заряду батареї може відображатися на верхньому проектованому зображенні і в підказці про низький заряд батареї | так |
| Літієва акумуляторна батарея | Panasonic 3400 мА |
| Низький робочий шум | ≤20 дБ |
| Американська проекційна технологія TI | так |
| Джерело живлення зарядки | ВИХІД 5V 2.0A, ВХІД 100V-240V ac 50Hz-60Hz |
| Режим роботи | ручний або підвісний |
| Вага | 280 г |
| Розміри | 20х6,2х5,5 см (ДхШхВ) |
| Функції: | |
| Сім кольорів: підходить для різного кольору шкіри або навколишнього середовища | так |
| Три розміри зображення: підходить для дорослих, дітей і новонароджених | так |
| П'ять рівнів яскравості: налаштуйте зображення, що проектується, на найбільш комфортну яскравість. | так |
| Інверсія: зменшення перешкод від волосяного покриву і поліпшення зображення кровоносних судин | так |
| Режим поліпшення: підвищення чіткості виявлення кровоносних судин | так |
| Сплячий режим: режим зниженого енергоспоживання, коли сканер використовується не часто | так |
| Додаткові опції: | |
| Настільна підставка Qualmedi має три поворотні вузли, регулювання кута повороту і висоти | опція |
| Мобільний стенд Qualmedi має три поворотні вузла, одну телескопічну ланку, регулювання кута повороту і висоти опори з широким діапазоном | опція |