Апарат для візуалізації вен VS500
Апарат для візуалізації вен VS500
Апарат для візуалізації вен показує цифрове зображення карти вен на поверхні шкіри в режимі реального часу з можливістю збереження зображення та експорту на комп’ютер. Призначений для використання в медичних закладах, пов’язаних із проведенням ін’єкцій, де ефективність роботи медичного персоналу та піклування про пацієнтів є головним пріоритетом.
Переваги:
•Глибина виявлення вен від 8 до 12 мм.
•5 режимів яскравості
•5 кольорових режимів
Основні функції:
– центральна лінія вен (режим підказки щодо найкращого місця для пункції вени)- збереження зображення вени (зберігає зображення судинної системи та підтримує експорт зображень на комп’ютер)
– індикація відстані (пристрій повідомляє вам, коли він знаходиться на ідеальній відстані, для максимально чіткої проекції)
У комплекті йдуть три підставки:
Мобільна, настільна та фіксована вони допомагають зафіксувати венсканер та звільнити руки медперсоналу.
| Технічні характеристики: | |
|---|---|
| Тип світла | Інфрачервоне світло |
| Найкраща проекційна відстань | 200±20 мм |
| Вага (без стійки) | 420 грам |
| Розміри приладу | 60*60*210 мм |
| Акумулятор | Літій-іон 3.6 В, 4.3 А 7200 mA год. |
| Параметри адаптера для зарядки | Модель: FJ-SW328U0502000N Номінальний вхід: 100-240 В змінного струму, 50-60 Гц, 0,4 А Номінальний вихід: 5 В постійного струму, 2 А |
| Точність підсвітки центру вени | 2 мікрони при правильному розміщенні приладу |
| Глибина виявлення вен | Від 8 до 12 мм |
| Яркість проектора | 0.2 люмен мінімум, 15 люмен максимум. |
| Роздільна здатність підсвічуваної поверхні | 854х480 пікселів |
| Робоча температура | 10 ° C ~ 30 ° C |
| Робоча вологість повітря | 10 ~ 90% (без конденсації) |
| Температура зберігання | -20 ° C до 50 ° C |
| Пікова довжина хвилі інфрачервоного світла | близько 850нм |
| Основна довжина хвилі видимого світла | близько 530нм |
| Потужність інфрачервоного випромінення | 195 мкВт/м^2 |
| Час роботи від акумулятора | 5 годин |
| Час зарядки | 3 години |
| Режим роботи | Ручний або підвісний |
| Функції | |
| П'ять режимів яскравості: налаштуйте зображення, що проектується, на найбільш комфортну яскравість. | так |
| П'ять кольорових режимів: для різного кольору шкіри або навколишнього середовища | так |
| Три розміри зображення: підходить для дорослих, дітей і новонароджених | так |
| Режим очікування | так |
| Режим глибини | так |
| Інверсії: доступні 2 режими: у звичайному режимі підсвічується простір навколо вен; у режимі інверсії підсвічуються лише вени. | так |
| Проекція центру вени: ви перейдете у режим підказки щодо найкращого місця для пункції вени. | так |
| Індикація відстані: венозний сканер повідомляє вам коли він знаходиться на ідеальній відстані, для максимально чіткої проекції. | так |
| збереження зображення вени (зберігає зображення судинної системи та підтримує експорт зображень на комп’ютер) | так |
| Збереження зображень в галереї та експорт зображень на комп'ютер | так |
| USB-порт для передачі даних | так |
| Функція автоматичного пробудження | так |
| Датчик відстані та режим підказки | так |
| Зарядна підстанція | так |
| Додаткові аксесуари | |
| Мобільна підставка | додатково |
| Настільна підставка | додатково |
| Фіксована підставка | додатково |
| Підсилювач вен | додатково |