Показати всі Акумулятори холоду

Акумулятор холоду/тепла Medical Icepack Glewdor 2400 +18oC

bolshie belie 2400 e1575463243828

Акумулятори холоду Glewdor серії “Medical Icepack” – це лінійка холодоелементів з різними розмірам та об’ємами. Підходять для всіх сфер застосування в фармацефтичній галузі. Висока якість виконання. Одні з найдоступніших на ринку. Для підтримки температурного режиму “+15°…+25° С” при транспортуванні/зберіганні в термоконтейнерах переважної кількості термолабільних препаратів, які повині зберігатися при кімнатній температурі. Використовується в діапазоні температур навколишнього середовища -20°…+43° С.

Габаритні розміри: 438x225x30 мм
Об’єм: 2400 мл
Температура фазового переходу: +18°C

Заморожувати в холодильній камері при температурі +5⁰C (Увага: не можна заморожувати нижче -28⁰C). Зберігати можна як у холодильній камері, так і просто в сухому місці. Не містить шкідливих речовин. Термін придатності необмежений.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

У разі виявлення пошкоджень у корпусі використання акумулятора холоду забороняється, його необхідно утилізувати. З питань утилізації, звернутися до виробника. У разі потрапляння наповнювача на шкіру та в очі, негайно промити великою кількістю води та звернутися до лікаря. Категорично забороняється вживати наповнювач акумулятора холоду. У разі потрапляння наповнювача в організм людини, негайно звернутися до лікаря.

Сертифiкати

certificate 1
certificate 2

    Для зв'язку або замовлення звертайтесь до нас!