Показати всі Акумулятори холоду

Аккумулятор холода Medical Icepack Glewdor 2500 +5oC

25 sajt 2

Акумулятори холоду Glewdor серії “Medical Icepack” – це лінійка охолоджуючих елементів з різними розмірами і обсягами. Підходить для всіх областей застосування в фармацефтіческой галузі. Висока якість виробництва. Одні з найдоступніших на ринку. Для підтримки температурного режиму “+ 2 ° … + 8 ° С” при транспортуванні / зберіганні в контейнерах переважної кількості термолабільних препаратів, еритроцитів і цільної крові. Використовується в діапазоні температур навколишнього середовища -20 ° … + 43 ° С.
Габаритні розміри: 450х290х30 мм
Обсяг: 2500 мл
Температура фазового переходу: + 5 ° С
Заморозити в холодильній / морозильній камері при температурі нижче + 4⁰C (Увага: не заморожувати нижче -28⁰C). Зберігати як в холодильній / морозильній камері, так і просто в сухому місці. Не містить шкідливих речовин. Термін придатності не обмежений.
ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ
При виявленні будь-яких пошкоджень корпусу використання акумулятора холоду забороняється, його слід утилізувати. З питань утилізації зв’яжіться з виробником. У разі потрапляння наповнювача на шкіру і очі, змити відразу великою кількістю води і проконсультуватися з лікарем. Категорично заборонено вживати наповнювач акумулятора холоду. У разі потрапляння наповнювача в організм людини негайно зверніться за медичною допомогою.

Сертифікати

certificate 1
certificate 2

    Для зв'язку або замовлення звертайтесь до нас!