Показати всі Акумулятори холоду

Аккумулятор холода Medical Icepack Glewdor 3500 +5°C

35 sajt 1

Акумулятори холоду Glewdor серії “Medical Icepack” – це лінійка охолоджуючих елементів з різними розмірами і обсягами. Підходить для всіх областей застосування в фармацефтіческой галузі. Висока якість виробництва. Одні з найдоступніших на ринку. Для підтримки температурного режиму “+ 2 ° … + 8 ° С” при транспортуванні / зберіганні в контейнерах переважної кількості термолабільних препаратів, еритроцитів і цільної крові. Використовується в діапазоні температур навколишнього середовища -20 ° … + 43 ° С.
Габаритні розміри:
400х260х40 мм
Обсяг:
3500 мл
Температура фазового переходу:
+ 5 ° С
Заморозити в холодильній / морозильній камері при температурі нижче + 4⁰C (Увага: не заморожувати нижче -28⁰C). Зберігати як в холодильній / морозильній камері, так і просто в сухому місці. Не містить шкідливих речовин. Термін придатності не обмежений.
ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ
При виявленні будь-яких пошкоджень корпусу використання акумулятора холоду забороняється, його слід утилізувати. З питань утилізації зв’яжіться з виробником.
У разі потрапляння наповнювача на шкіру і очі, змити відразу великою кількістю води і проконсультуватися з лікарем. Категорично заборонено вживати наповнювач акумулятора холоду. У разі потрапляння наповнювача в організм людини негайно зверніться за медичною допомогою.

Сертифікати

certificate 1
certificate 2

    Для зв'язку або замовлення звертайтесь до нас!