Показати всі Онлайн-системи температурного моніторингу

Онлайн-система температурного моніторингу

Система температурного онлайн моніторингу

Пандемія, що сколихнула світ, наочно продемонструвала бізнесу, наскільки важливо мати в запасі рішення, які допомагають скорочувати витрати, дозволяють співробітникам працювати віддалено, замінюють їхню ручну працю. Тому компанія «ГЛЮДОР» пропонує онлайн-системи температурного моніторингу – це нові технології для віддаленого моніторингу температури на фармацевтичних складах, у холодильних/морозильних камерах і навіть у морозилках з ультранизькою температурою (-86 °С), які суттєво спрощують та автоматизують облік результатів вимірювань . Перевагою системи є те, що всі прилади всередині системи обмінюються даними через мережу ZigBee.

Якщо висловитись умовно, то технології бездротового зв’язку ZigBee – це як Bluetooth або Wi-Fi, але з радіусом дії до 100 м з дуже високою енергоефективністю та гарантованою безпекою передачі даних. Датчики в цій мережі можуть працювати до 5-ти років автономно та мають можливість швидкої самостійної заміни елементів живлення.

Система температурного моніторингу складається з:
▪ Реєстратора-вебсервера, який який призначений для збору даних від бездротових перетворювачів;
▪ Координатора, який виступає шлюзом між бездротовими перетворювачами і реєстратором-вебсервером;
▪ Бездротових термоперетворювачів;
▪ Блоку безперебійного живлення;
▪ Програмного забезпечення «LOCAL WEB».
Програма Local Web здійснює візуалізацію отриманих даних у вигляді графіків і таблиць, створює звіти, експортує дані в PDF-файл, здійснює налаштування та розсилку аварійної сигналізації через Telegram-месенджер та SMS, веде та зберігає архів даних, технологічних журналів і здійснює авторизацію користувачів.
Для підключення до мережі Інтернет в реєстраторі-вебсервері використовується порт Ethernet, WiFi або 4G LTE. Для роботи з даними користувачеві досить лише перейти по посиланню в своєму браузері і ввести пароль та логін на сервері. Програма Local Web запускається через браузер Chrome на будь-якому пристрої: від планшета до персонального комп’ютера. У разі відсутності Інтернет-доступу до реєстратора-вебсерверу через Ethernet чи WiFi, передбачений резервний доступ по мобільному інтернету через вбудований 4G LTE модем з SIM-картки.
Крім формування аварійної сигналізації за заданими значеннями температури і вологості, реєстратор може сигналізацію в разі відсутності зв’язку з перетворювачем, відсутність Інтернет доступу через порти Ethernet, WiFi і GSM, переходу на акумуляторне живлення від блока безперебійного живлення.

    Для зв'язку або замовлення звертайтесь до нас!