Показати всі Лазерні скарифікатори
Лазерний ланцет (скарифікатор) HandyRay-Lite LMT1000
Лазерний скарифікатор LMT 1000 призначений для безконтактного проколу шкіри пальця сфокусованим лазерним випромінюванням для забору проб капілярної крові на аналіз.
У професійному лазерному скарифікаторі регулювання потужності лазерного випромінювання буде проводитися в межах 5 рівнів. Для забезпечення гігієни в області зіткнення приладу з пальцем пацієнта, використовуються одноразові пластикові ковпачки. При цьому відбувається захист лінзи від продуктів випаровування біологічних тканин, які осідають у всередині ковпачка. Ковпачки не є стерильними, тому, що не контактують з пошкодженими поверхнями.
Виробництво Південна Корея.
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Джерело лазера | Er:YAG |
| Довжина хвилі Довжина імпульсу | 2940 nm (±10%) 450 us (±10%) |
| Клас лазеру | Лазер 1 класу згідно до стандарту IEC 60825-1 |
| Діапазон потужності лазера | 100…180 mJ (±20%) |
| Рівні потужностей лазера | 1, 2, 3 рівні (100mJ, 140mJ, 180mJ) |
| Повторення Вага | одноразова операція 113г |
| Розміри (ШхГхВ) | 23 мм x 159,5 мм x 37.5 мм |
| Акумулятор | Літій-іонна батарея 3,7 В, що перезаряджається. Заряджати лише у режимі: 5VDC/1A (Мікро USB кабель) |
| Блок живлення | 5VDC/1A |
| Ступінь захисту | Прикладна частина типу BF / IP22 захист від вологи |
| Експлутаційні умови навколишнього середовища | |
|---|---|
| Температура робоча | +5…+40 °C |
| Температура зберігання та транспортування | -10…+60 °C |
| Вологість | 5…90 % RH |
| Атмосферний тиск | 700…1060 hPa |
| Переваги | |
|---|---|
| Без болю | так |
| Без голки | так |
| Без ризику зараження | так |
| Швидка регенерація шкіри | так |
| Запобігання забрудненню навколишнього середовища | так |
| Може використовуватися з діагностичними пристроями | так |
| Функції | |
|---|---|
| Сенсорна панель керування | так |
| Індикатор заряду | так |
| Очисний отвір | так |
| Підставка для зарядки | так |
| Швидка зарядка лазера | так |
| Довгий термін експлуатації | так |
| Одноразова кришечка маленького розміру | так |
| Легкий інтерфейс | так |