Показати всі Бокси утилізації

Одноразовий пакет для утилізації на 35 літрів

Технічні характеристики:
Склад: поліетилен високого тиску та вторинної переробки
Колір: червоний
Розмір (Ш х В х Т): 500 мм х 600 мм х 40 мкм
Номінальна місткість: 35 літрів

Особливості застосування:
1. Збирання відходів категорії В у місцях їхнього утворення здійснюється впродовж робочої зміни (не більше однієї доби).
2. Заборонено заповнювати пакети для відходів категорії В більше ніж на 75%.
3. Перед транспортуванням пакети зав’язати, з метою унеможливлення висипання відходів. Транспортування відходів категорії В у відкритих пакетах не допускається.
4. Заповнені відходами пакети збирають у ємності (контейнери, мішки/пакети) вторинного пакування, які переміщують до переміщеннядля тимчасового зберігання відходів або передають для проведення їхнього подальшого оброблення/знешкодження.

Пакет міцний непроникний пластиковий одноразового використання для збору медичних відходів категорії В
Призначення:
для збору медичних відходів категорії В, до яких належать контаміновані (забруднені) або потенційно контаміновані інфекційними агентами відходи, незалежно від місця їхнього утворення.

Як первине пакування для:
1) імунобіологічні лікарські засоби, з первинною упаковкою лікарського засобу, яка не втратила цілісність: із закінченим терміном придатності; які зберігалися із порушенням холодового ланцюга; із візуальними характеристиками, що змінилися, які не визначені в інструкції виробника;
2) медичні вироби і предмети, забруднені імунобіологічними лікарськими засобами, кров’ю та/або іншими біологічними рідинами (наприклад, кисневі маски, шприци без одягненої голки, ЗІЗ);
3) органні відходи та інфіковані експериментальні тварини (тканини, органи, частини тіла, плацента, ембріони тощо)
4) відходи, що утворилися в результаті діяльності медичних лаболаторій (мікробіологічні культури і штампи, що містять будь-які живі збудники хвороб; живі вакцини, непридатні до використанння, а також лабораторні чашки та обладнання для їхнього перенесення);
5) препарати крові та біологічні рідини.
Як вторинне пакування для:
1) використанні небезпечно гострі предмети і медичні вироби (наприклад, голки, шприци з одягненою голкою, скальпелі та їхні леза, битий скляний посуд, внутрішньовенні катетери, ланцети для збору крові) забруднені біологічними рідинами.

Умови зберігання: в закритих приміщеннях на відстані не менше 1 м від опалювальних приладів при температурі від – 50 oC до +50 oC і відносній вологості не вище 80%. Не піддавати безпосередньому впливу сонячного проміння.

    Для зв'язку або замовлення звертайтесь до нас!