Показати все Фармацевтичне холодильне обладнання
Холодильна камераХолодильная камераХолодильна камера
Морозильна камераМорозильная камераМорозильна камера
Кріогенна морозильна камераКриогенная морозильная камераКріогенна морозильна камера
Комбинированная холодильно-морозильная камераКомбінована холодильно-морозильна камера
Холодильне обладнання ТМ Medgree Marecos
Холодильне обладнання ТМ Infitek
Холодильне обладнання ТМ Meling
Морозильна камера ультранизької температури -86 ℃ (105л)
Безпека:
- Сигналізація високої/низької температури, сигналізація несправності датчика
- Звукова та візуальна сигналізація
- Блокування клавіатури, захист паролем для запобігання випадкової зміни параметрів роботи
- Відображення параметрів роботи з моніторингом в режимі реального часу для забезпечення стабільної роботи морозильної камери
- Оптимізована самокаскадна система охолодження для забезпечення швидшого охолодження при меншому енергоспоживанні
Сфера застосування
Підходить для низькотемпературних випробувань спеціальних матеріалів і консервації плазми, біологічних матеріалів, вакцин, реагентів, біологічних продуктів, хімічних реактивів, штамів, біологічних зразків і т.д.
Ключові особливості:
- Температура регулюється в діапазоні від -40 ℃ до – 86 ℃
- Тривога високої/низької температури (температуру тривоги можна встановлювати за потреби)
- Платиновий термодатчик опору, що точно вимірює температуру
Конструкція захисного дверного замка для запобігання несанкціонованому відкриванню дверей
![]()
Цифровий дисплей для зручного контролю температури
![]()
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Модель | ULF86-Н110 |
| Корисний об’єм (л) | 105 |
| Внутрішні розміри (Ш х Г х В) | 480 х 380 х 665 мм |
| Зовнішні розміри (Ш х Г х В) | 680 х 580 х 935 мм |
| Дисплей | Цифровий |
| Вага нетто/брутто (кг) | 65/90 |
| Розміри упаковки (Ш х Г х В) | 770 х 760 х 1040 мм |
| Продуктивність | |
|---|---|
| Робочий діапазон | -40…-86 ℃ |
| Сенсор | РТС |
| Тип контролеру | Мікропроцесор |
| Структура | |
|---|---|
| Внутрішній матеріал | Нержавіюча сталь, марки 304 |
| Зовнішній матеріал | Оцинкована сталь з антимікробним порошковим покриттям |
| Внутрішні дверцята | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Коліщатка | Стандартна комплектація |
| Система охолодження | |
|---|---|
| Холодоагент | R4001 (без ХФУ) |
| Розморожування | Ручне |
| Компресор/к-ть | CUBIGEL/1 |
| Електрика | |
|---|---|
| Рівень шуму (дБ) | 50 |
| Напруга/Частота | 220В ± 10%/50 Гц |
| Потужність (Вт) | 500 |
| Система безпеки | |
|---|---|
| Тестовий порт (к-ть)/Діаметр (мм) | 1/25 |
| Сигналізація | Висока та низька температура, помилка сенсору, ДБЖ для сигналізації (12 годин) |