Показати все Фармацевтичне холодильне обладнання
Холодильна камераХолодильная камераХолодильна камера
Морозильна камераМорозильная камераМорозильна камера
Кріогенна морозильна камераКриогенная морозильная камераКріогенна морозильна камера
Комбинированная холодильно-морозильная камераКомбінована холодильно-морозильна камера
Холодильне обладнання ТМ Medgree Marecos
Холодильне обладнання ТМ Infitek
Холодильне обладнання ТМ Meling
Морозильна камера ультранизької температури -60 ℃ (485л)
Безпека
- Широкий діапазон допустимої напруги 187-242В
- Два типи сигналізації: звуковий сигнал та візуальне спалахування
Надійність:
- Ізоляція з пінополіуретану високої щільності без вмісту ХФУ
- Стандартний 25-міліметровий тестовий порт – це отвір для вставки датчика дистанційної системи моніторигу
Ключові особливоті:
- Екологічно безпечний холодоагент
- Температура регулюється в діапазоні від -25 до -60 ℃
- Вентилятор охолодження з постійним змащенням для безпеки та довговічності
Цифровий дисплей для зручного контролю температури
![]()
Конструкція дверного замка для запобігання несанкціонованому відкриванню дверей
![]()
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Модель | LF60-Н490 |
| Корисний об’єм (л) | 485 |
| Внутрішні розміри (Ш х Г х В) | 1455 х 525 х 665 мм |
| Зовнішні розміри (Ш х Г х В) | 1670 х 810 х 930 мм |
| Дисплей | Цифровий |
| Вага нетто/брутто (кг) | 122/149 |
| Розміри упаковки (Ш х Г х В) | 1775 х 900 х 1050 мм |
| Продуктивність | |
|---|---|
| Робочий діапазон | -25…-60 ℃ |
| Сенсор | РТС |
| Тип контролеру | Мікропроцесор |
| Структура | |
|---|---|
| Внутрішній матеріал | Нержавіюча сталь, марки 304 |
| Зовнішній матеріал | Оцинкована сталь з антимікробним порошковим покриттям |
| Коліщатка | Стандартна комплектація |
| Система охолодження | |
|---|---|
| Холодоагент | R4001 (без ХФУ) |
| Розморожування | Ручне |
| Компресор/к-ть | CUBIGEL/1 |
| Електрика | |
|---|---|
| Рівень шуму (дБ) | 53 |
| Напруга/Частота | 220В ± 10%/50 Гц |
| Потужність (Вт) | 600 |
| Система безпеки | |
|---|---|
| Тестовий порт (к-ть)/Діаметр (мм) | 1/25 |
| Сигналізація | Висока та низька температура, помилка сенсору, ДБЖ для сигналізації (12 годин) |