Показати все Фармацевтичне холодильне обладнання
Холодильна камераХолодильная камераХолодильна камера
Морозильна камераМорозильная камераМорозильна камера
Кріогенна морозильна камераКриогенная морозильная камераКріогенна морозильна камера
Комбинированная холодильно-морозильная камераКомбінована холодильно-морозильна камера
Холодильне обладнання ТМ Medgree Marecos
Холодильне обладнання ТМ Infitek
Холодильне обладнання ТМ Meling
Морозильна камера ультранизької температури -150 ℃ (128л)
Безпека:
- Сигналізація про несправності, включаючи високу та низьку температуру, збій живлення, помилку датчика, очищення фільтра та конденсатора, ненормальну напругу, несправність термостата, низького заряду батареї
- Здатний видавати два типи тривожних сигналів: звуковий зумер і видиме миготливе світло
- USB-порт для завантаження даних про температуру
- Віддалена сигналізація
Сфера використання
Використовується для низькотемпературного тестування спеціальних матеріалів і збереження плазми, біологічних матеріалів, вакцин, реактивів, біологічних продуктів, хімічних реактивів, штамів, біологічних зразків тощо.
Надійність та безпека:
- 7-дюймовий сенсорний екран для відображення поточної температури, історії температури, всіх записів тривог і даних
- Стандартний USB-порт для завантаження даних про тривоги і температуру
- Негорючий НС холодоагент для безпеки користувачів
- Аварійна зупинка для захисту оператора

Ключові особливості:
- Мікропроцесорна система розроблена з кроком 1 ℃
- Налаштована сигналізація високої та низької температури
- Швидке охолодження за 6 годин
Енергозбереження та енергоефективність:
- Унікальна конструкція дверного ущільнювача для мінімальних втрат холодної температури під час відкривання дверей
- Товщина ізоляції 200 мм для мінімізації тепловтрат та покращення температурної стабільності
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Модель | ULF150-H130 |
| Корисний об’єм (л) | 128 |
| Внутрішні розміри (Ш х Г х В) | 500 х 450 х 578 мм |
| Зовнішні розміри (Ш х Г х В) | 1560 х 957 х 1178 мм |
| Дисплей | Рідкокристалічний |
| Вага нетто/брутто (кг) | 245/340 |
| Розміри упаковки (Ш х Г х В) | 1637 х 970 х 1383 мм |
| Продуктивність | |
|---|---|
| Робочий діапазон | -40…-150 ℃ |
| Сенсор | РТ100 |
| Тип контролеру | Мікропроцесор |
| Структура | |
|---|---|
| Внутрішній матеріал | Нержавіюча сталь, марки 304 |
| Зовнішній матеріал | Оцинкована сталь з антимікробним порошковим покриттям |
| Система охолодження | |
|---|---|
| Холодоагент | Суміш газів (без ХФУ) |
| Розморожування | Ручне |
| Компресор/к-ть | TECUMSEH/1 |
| Електрика | |
|---|---|
| Рівень шуму (дБ) | 50 |
| Напруга/Частота | 220В ± 10%/50 Гц |
| Потужність (Вт) | 3125 |
| Система безпеки | |
|---|---|
| USB-порт | Стандартна комплектація |
| Порт віддаленої сигналізації | Стандартна комплектація |
| Тестовий порт (к-ть)/Діаметр | 1/25 мм |
| Звукова та світлова сигналізація | Висока та низька температура, висока температура навколишнього середовища, помилка датчика, збій напруги |