Показати все Фармацевтичне холодильне обладнання
Холодильна камераХолодильная камераХолодильна камера
Морозильна камераМорозильная камераМорозильна камера
Кріогенна морозильна камераКриогенная морозильная камераКріогенна морозильна камера
Комбинированная холодильно-морозильная камераКомбінована холодильно-морозильна камера
Холодильне обладнання ТМ Medgree Marecos
Холодильне обладнання ТМ Infitek
Холодильне обладнання ТМ Meling
Морозильна камера низької температури -45 ℃ (408л)
Система безпеки:
- Має досконалу систему сигналізації зі звуковим сигналом та функцією світлової тривоги
- Кілька функцій захисту (захист від частого запуску, холодильна система продовжує працювати в разі виходу з ладу датчика)
Сфера використання
Використовується в науково-дослідних установах, низькотемпературних експериментах зі спеціальними матеріалами, електронній промисловості, хімічній промисловості, військовій промисловості, університетських експериментах, біологічній інженерії тощо.
Регулювання температури:
- Можна встановити різницю температур між увімкненням і вимкненням
- Функція сигналізації високої та низької температури, значення температури сигналізації можна налаштувати за потреби
Дизайн:
- Полиці з нержавіючої сталі, прості у використанні та очищенні
- Надійна конструкція роликів для простоти переміщення камери
- Дверний замок призначений для запобігання випадкового відкриття
Система охолодження:
- Товстий шар теплоізоляції та подвійне ущільнення корпусу дверей для підтримки температури всередині морозильної камери
- Оптимізована система з імпортним компресором для швидкого та ефективного охолодження
- Конструкція випарника забезпечує ефективний потік холодоагенту для охолодження та підтримує рівномірну температуру всередині
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Модель | LF45-408D |
| Корисний об’єм (л) | 408 |
| Внутрішні розміри (Ш х Г х В) | 610 х 615 х 1120 мм |
| Зовнішні розміри (Ш х Г х В) | 850 х 900 х 1780 мм |
| Дисплей | Цифровий |
| Вага нетто/брутто (кг) | 188/238 |
| Розміри упаковки (Ш х Г х В) | 980 х 980 х 1930 мм |
| Продуктивність | |
|---|---|
| Робочий діапазон | -15…-45 ℃ |
| Сенсор | PTC |
| Тип контролеру | Мікропроцесор |
| Структура | |
|---|---|
| Зовнішній матеріал | Оцинкована сталь з антимікробним порошковим покриттям |
| Внутрішні дверцята | Нержавіюча сталь, марки 304 |
| Полиці/Шухляди (к-ть) | Полиці/3 |
| Коліщатка | 4 |
| Система охолодження | |
|---|---|
| Холодоагент | Суміш газів (без ХФУ) |
| Розморожування | Ручне |
| Компресор/к-ть | (SECOP) DANFOSS/1 |
| Електрика | |
|---|---|
| Рівень шуму (дБ) | <60 |
| Напруга/Частота | 220В ± 10%/50 Гц |
| Потужність (Вт) | 420 |
| Система безпеки | |
|---|---|
| Тестовий порт (к-ть)/Діаметр (мм) | 1/20 |
| Сигналізація | Висока та низька температура, помилка сенсору |