Показати все Фармацевтичне холодильне обладнання
Холодильна камераХолодильная камераХолодильна камера
Морозильна камераМорозильная камераМорозильна камера
Кріогенна морозильна камераКриогенная морозильная камераКріогенна морозильна камера
Комбинированная холодильно-морозильная камераКомбінована холодильно-морозильна камера
Холодильне обладнання ТМ Medgree Marecos
Холодильне обладнання ТМ Infitek
Холодильне обладнання ТМ Meling
Морозильна камера низької температури -40 ℃ (936л)
Сфера використання
Підходить для низькотемпературних випробувань спеціальних матеріалів і консервації плазми, біологічних матеріалів, вакцин, реагентів, біологічних продуктів, хімічних реактивів, штамів, біологічних зразків і т.д.
Ключові особливості
Дверна ручка з можливістю встановлення навісного замка для додаткового захисту зразків
![]()
Безпека
- Кілька сигналів тривоги для виявлення високої та низької температури, помилки датчика, вимкнення живлення, несправності терморегулятора, відчинені двері
- Два типи сигналізації: звуковий сигнал і світловий індикатор
- Антикорозійні матеріали внутрішніх та зовнішніх поверхней
- Захист від збою живлення
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Модель | LF40-940 |
| Корисний об’єм (л) | 936 |
| Внутрішні розміри (Ш х Г х В) | 1000 х 700 х 1335 мм |
| Зовнішні розміри (Ш х Г х В) | 1304 х 1000 х 2017 мм |
| Дисплей | Цифровий |
| Вага нетто/брутто (кг) | 372/416 |
| Розміри упаковки (Ш х Г х В) | 1360 х 1090 х 2150 мм |
| Продуктивність | |
|---|---|
| Робочий діапазон | -25…-40 ℃ |
| Сенсор | РТС |
| Тип контролеру | Мікропроцесор |
| Структура | |
|---|---|
| Внутрішній матеріал | Нержавіюча сталь, марки 304 |
| Зовнішній матеріал | Оцинкована сталь з антимікробним порошковим покриттям |
| Полиці/Шухляди (к-ть) | Полиці/3 |
| Коліщатка | Стандартна комплектація |
| Система охолодження | |
|---|---|
| Холодоагент | R290 (без ХФУ) |
| Розморожування | Ручне |
| Компресор/к-ть | SECOP/2 |
| Електрика | |
|---|---|
| Рівень шуму (дБ) | 50 |
| Напруга/Частота | 220В ± 10%/50 Гц |
| Потужність (Вт) | 1000 |
| Система безпеки | |
|---|---|
| USB-порт | Стандартна комплектація |
| Порт віддаленої сигналізації | Стандартна комплектація |
| Тестовий порт (к-ть)/Діаметр (мм) | 2/20 |
| Сигналізація | Висока та низька температура, висока та низька температура навколишнього середовища, помилка сенсору, низький рівень заряду батареї, ДБЖ для сигналізації (72 годин) |