Морозильна камера низької температури -40 ℃ (528л)
Безпека
- Кілька сигналів тривоги для виявлення високої та низької температури, помилки датчика, вимкнення живлення, несправності терморегулятора, відчинені двері
- Два типи сигналізації: звуковий сигнал і світловий індикатор
- Антикорозійні матеріали внутрішніх та зовнішніх поверхней
- Захист від збою живлення
Сфера використання
Підходить для низькотемпературних випробувань спеціальних матеріалів і консервації плазми, біологічних матеріалів, вакцин, реагентів, біологічних продуктів, хімічних реактивів, штамів, біологічних зразків і т.д.
Ключові особливості
Регульовані по висоті полиці дозволяють налаштувати внутрішній простір камер відповідно до розміру зразків. Змінюючи висоту полиць, можна розмістити зразки різних розмірів, в тому числі і ті, що зберігаються в звичайних моделях.
![]()
Оснащена окремими дверцятами і висувними ящиками, які запобігають витоку холодного повітря під час відкривання і закривання дверцят, а також ручним розморожуванням, що допомагає уникнути температурного впливу на зразки
![]()
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Модель | LF40-530 |
| Корисний об’єм (л) | 528 |
| Внутрішні розміри (Ш х Г х В) | (651 х 631,5 х 635)*2 мм |
| Зовнішні розміри (Ш х Г х В) | 900 х 818 х 1875 мм |
| Дисплей | Цифровий |
| Вага нетто/брутто (кг) | 151/184 |
| Розміри упаковки (Ш х Г х В) | 930 х 970 х 2000 мм |
| Продуктивність | |
|---|---|
| Робочий діапазон | -20…-40 ℃ |
| Сенсор | NTC |
| Тип контролеру | Мікропроцесор |
| Структура | |
|---|---|
| Внутрішній матеріал | Оцинкована сталь з антимікробним порошковим покриттям |
| Зовнішній матеріал | Оцинкована сталь з антимікробним порошковим покриттям |
| Полиці/Шухляди (к-ть) | Полиці/4, Шухляди/18 |
| Коліщатка | Стандартна комплектація |
| Система охолодження | |
|---|---|
| Холодоагент | R290 (без ХФУ) |
| Розморожування | Ручне |
| Компресор/к-ть | CUBIGEL/1 |
| Електрика | |
|---|---|
| Рівень шуму (дБ) | 55 |
| Напруга/Частота | 220В ± 10%/50 Гц |
| Потужність (Вт) | 452 |
| Система безпеки | |
|---|---|
| USB-порт | Стандартна комплектація |
| Порт віддаленої сигналізації | Стандартна комплектація |
| Тестовий порт (к-ть)/Діаметр (мм) | 2/20 |
| Сигналізація | Висока та низька температура, висока та низька температура навколишнього середовища, помилка сенсору, ДБЖ для сигналізації (8 годин) |