Показати все Фармацевтичне холодильне обладнання
Холодильна камераХолодильная камераХолодильна камера
Морозильна камераМорозильная камераМорозильна камера
Кріогенна морозильна камераКриогенная морозильная камераКріогенна морозильна камера
Комбинированная холодильно-морозильная камераКомбінована холодильно-морозильна камера
Холодильне обладнання ТМ Medgree Marecos
Холодильне обладнання ТМ Infitek
Холодильне обладнання ТМ Meling
Морозильна камера низької температури -40 ℃ (278л)
Безпека
- Кілька сигналів тривоги для виявлення високої та низької температури, помилки датчика, вимкнення живлення, несправності терморегулятора, відчинених дверей
- Два типи сигналізації: звуковий сигнал і світловий індикатор
- Антикорозійний матеріал корпусу
- Захист від збою живлення
Сфера застосування
Підходить для низькотемпературних випробувань спеціальних матеріалів і консервації плазми, біологічних матеріалів, вакцин, реактивів, біологічних продуктів, хімічних реагентів, штамів, біологічних зразків і т.д.
Ключові особливості
Ізоляція з пінополіуретану високої щільності без вмісту ХФУ
Мікропроцесорне управління, температура регулюється в діапазоні від -20 до -40 ℃
Цифровий дисплей для зручного спостереження
![]()
Додаткові внутрішні дверцята або шухляди для уникнення витоків холоду та забезпечення стабільнішої внутрішньої температури
![]()
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Модель | LF40-280Е |
| Корисний об’єм (л) | 278 |
| Внутрішні розміри (Ш х Г х В) | 480 х 415 х 1460 мм |
| Зовнішні розміри (Ш х Г х В) | 659 х 600 х 1694 мм |
| Дисплей | Цифровий |
| Вага нетто/брутто (кг) | 79/120 |
| Розміри упаковки (Ш х Г х В) | 700 х 740 х 1850 мм |
| Продуктивність | |
|---|---|
| Робочий діапазон | -20…-40 ℃ |
| Сенсор | NTC |
| Тип контролеру | Мікропроцесор |
| Структура | |
|---|---|
| Внутрішній матеріал | Оцинкована сталь з антимікробним порошковим покриттям |
| Зовнішній матеріал | Оцинкована сталь з антимікробним порошковим покриттям |
| Полиці/Ящики (к-ть) | Шухляди/7 |
| Коліщатка | Стандартна комплектація |
| Система охолодження | |
|---|---|
| Холодоагент | R290 (без ХФУ) |
| Розморожування | Ручне |
| Компресор/к-ть | CUBIGEL/1 |
| Електрика | |
|---|---|
| Рівень шуму (дБ) | 50 |
| Напруга/Частота | 220В ± 10%/50 Гц |
| Потужність (Вт) | 280 |
| Система безпеки | |
|---|---|
| Порт віддаленої сигналізації | Стандартна комплектація |
| Тестовий порт (к-ть)/Діаметр (мм) | 2/20 |
| Сигналізація | Висока та низька температура, помилка сенсору |