Показати все Фармацевтичне холодильне обладнання
Холодильна камераХолодильная камераХолодильна камера
Морозильна камераМорозильная камераМорозильна камера
Кріогенна морозильна камераКриогенная морозильная камераКріогенна морозильна камера
Комбинированная холодильно-морозильная камераКомбінована холодильно-морозильна камера
Холодильне обладнання ТМ Medgree Marecos
Холодильне обладнання ТМ Infitek
Холодильне обладнання ТМ Meling
Медичний холодильник ТМ Infitek на 370л (+2...+8 ℃)
Система контролю безпеки:
- Багатофункціональна сигналізація: сигналізація високої температури, сигналізація низької температури, сигналізація несправності датчика, сигналізація відчинення дверей
- Два способи сигналізації: звуковий сигнал та світловий сигнал
Сфера використання
Підходить для аптек, фармацевтичних заводів, лікарень, клінік, науково-дослідних інститутів, центрів профілактики та конролю захворювань, які використовують для зберігання ліків, реактивів, вакцин, біологічних продуктів тощо.
Система контролю температури:
- Світлодіодний дисплей з точністю відображення 0,1 ℃
- Система примусового повітряного охолодження за рахунок якої внутрішня температура знаходиться в діапазоні від +2 до +8 ℃
Система охолодження:
- Внутрішня система примусового охолодження повітря
- Холодоагент без ХФУ, безпечний для навколишнього середовища
- Оптимізована система випаровування та система конденсації
Дизайн:
- Скляні двері із захисним покриттям для запобігання утворення конденсату
- Світлодіодне освітлення, енергоефективне та безпечне для навколишнього середовища
- Наявний тестовий порт
- Багаторівневі полиці
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Модель | PR5-370 |
| Корисний об’єм (л) | 370 |
| Внутрішні розміри (Ш х Г х В) | 565 х 525 х 1344 мм |
| Зовнішні розміри (Ш х Г х В) | 676 х 730 х 1935 мм |
| Дисплей | Світлодіодний |
| Вага нетто/брутто (кг) | 94/105 |
| Розміри упаковки (Ш х Г х В) | 730 х 780 х 2140 мм |
| Продуктивність | |
|---|---|
| Робочий діапазон | +2…+8 ℃ |
| Сенсор | NTC |
| Тип контролеру | Мікропроцесор |
| Структура | |
|---|---|
| Внутрішній матеріал | Формований пластик |
| Зовнішній матеріал | Сталь |
| Полиці/Шухляди (к-ть) | Полиці/4 |
| Коліщатка | Стандартна комплектація |
| Система охолодження | |
|---|---|
| Холодоагент | R600а (без ХФУ) |
| Розморожування | Автоматичне |
| Компресор/к-ть | 1 |
| Електрика | |
|---|---|
| Рівень шуму (дБ) | 52 |
| Напруга/Частота | 220В ± 10%/50 Гц |
| Потужність (Вт) | 200 |
| Система безпеки | |
|---|---|
| Тестовий порт (к-ть)/Діаметр (мм) | 2/32 |
| Сигналізація | Висока та низька температура, висока та низька температура навколишнього середовища, ДБЖ для сигналізації (48 годин), відчинені двері |