Показати все Фармацевтичне холодильне обладнання
Холодильна камераХолодильная камераХолодильна камера
Морозильна камераМорозильная камераМорозильна камера
Кріогенна морозильна камераКриогенная морозильная камераКріогенна морозильна камера
Комбинированная холодильно-морозильная камераКомбінована холодильно-морозильна камера
Холодильне обладнання ТМ Medgree Marecos
Холодильне обладнання ТМ Infitek
Холодильне обладнання ТМ Meling
Медичний холодильник ТМ Infitek на 1006л (+2...+8 ℃)
Надійність:
- Удосконалена система примусового повітряного охолодження для підтримання стабільної та рівномірної температури всередині. Ребристий випарник зі спеціальною циклічною конструкцією системи примусового повітряного охолодження забезпечує відсутність замерзання всередині
- Оптимізована контрукція холодильної системи для більш ефективного та швидкого охолодження
- Температура регулююється в діапазоні +2…+8 ℃
- Мікропроцесорне керування та регулювання температури з кроком 0,1 ℃
Безпека:
- Оснащений повною системою темературної сигналізації зі звуковим сигналом і видимим миготливим світловим індикатором
- Сповіщає про збої через помилки датчиків, високої та низької температури, відчинені двері, збій живлення та розряд батареї
Надійність
Цифровий дисплей для зручності спостереження. Мікропроцесорне управління та регулювання температури з кроком 0,1℃
![]()
Регульовані полиці
![]()
Вентилятор охолодження з постійним змащенням для безпеки та довговічності
![]()
Дверний замок для запобігання відчинення дверей
![]()
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Модель | PR5-1000 |
| Корисний об’єм (л) | 1006 |
| Внутрішні розміри (Ш х Г х В) | 1100 х 684 х 1325 мм |
| Зовнішні розміри (Ш х Г х В) | 1220 х 860 х 1885 мм |
| Дисплей | Цифровий |
| Вага нетто/брутто (кг) | 189/213 |
| Розміри упаковки (Ш х Г х В) | 1340 х 920 х 1950 мм |
| Продуктивність | |
|---|---|
| Робочий діапазон | +2…+8 ℃ |
| Сенсор | NTC |
| Тип контролеру | Мікропроцесор |
| Структура | |
|---|---|
| Внутрішній матеріал | Оцинкована сталь з антимікробним порошковим покриттям |
| Зовнішній матеріал | Оцинкована сталь з антимікробним порошковим покриттям |
| Полиці/Шухляди (к-ть) | Полиці/10 |
| Коліщатка | Стандартна комплектація |
| Система охолодження | |
|---|---|
| Холодоагент | R290 (без ХФУ) |
| Розморожування | Автоматичне |
| Компресор/к-ть | 1 |
| Електрика | |
|---|---|
| Рівень шуму (дБ) | 53 |
| Напруга/Частота | 220В ± 10%/50 Гц |
| Потужність (Вт) | 400 |
| Система безпеки | |
|---|---|
| Порт віддаленої сигналізації | Стандартна комплектація |
| Тестовий порт (к-ть)/Діаметр (мм) | 1/25 |
| Сигналізація | Висока та низька температура, ДБЖ для сигналізації (8 годин), відчинені двері |